VMWARE & STORAGE Administrátor

Plný úvazek
Mzda
70 000 - 100 000 Kč
Referenční číslo
2-15-391941-2
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Co u nás budete dělat?

  • Práce s VMWARE prostředím řízeném dvěma linkovanými vCenter appliance, které nám umožňují spravovat datová centra ve více lokalitách
  • Upgrade VMWARE ESxi, vCenter, VSAN
  • Patchování HPE blade server, OneView a SSMC
  • Licencování produktů VMWARE, hlídání vypršení termínů podpory jednotlivých HW
  • Proaktivní spolupráce s vendory HW, poptávka konfigurace nových serverů, diskových polí
  • Práce s funkcionalitami jako jsou DRS, vMotion, Storage motion
Požadavky

Co musíte mít?

  • Design a administrace VMware vSphere pro více datacenter
  • Sizing, design a administrace Disk Storages včetně tieringu a replikací
  • Sizing, design a administrace Blade Chassis
  • Monitoring a Troubleshooting VMware + Drivery + HW + Storages + SAN
  • HW instalace serverových technologií a kabeláže
  • Zkušenost s FC protokolem
  • Statické IPv4 síťování, VLANy
  • Instalace a základní správa OS Linux (RHEL, OEL nebo Ubuntu)
  • Angličtina na komunikativní úrovni.
  • Zkušenost z provozu 24x7
  • Řidičský průkaz skup. B.
Benefity

What can you expect in return?

  • 10 % roční bonus dle hospodářských výsledků
  • Roční zúčtování mzdy
  • 25 dní dovolené
  • 5 dní sick days po půl roce ve firmě
  • Workshopy a kariérní rozvoj hrazený zaměstnavatelem
  • 6000 Kč na podporu sportovních aktivit
  • Stravenky 125 Kč na den
  • Příspěvek na penzijní připojištění (po roce ve firmě)