VEDOUCÍ ÚDRŽBY

Plný úvazek
Mzda
55 000 - 70 000 Kč
Referenční číslo
9-10-398979
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máme zde příležitost pro VEDOUCÍHO ÚDRŽBY!

Chcete vést menší tým zaměstnanců v údržbě a být kontaktní osobou pro externí dodavatele? Baví Vás vedení údržby, ale také správa budov a vozového parku?

Možná právě tato pracovní pozice je ta pravá pro Vás.

Budete mít na starosti plánování oprav, revizí a preventivní údržby a správu skladu náhradních dílů. Nemine Vás také příprava rozpočtu pro přidělený úsek.

Představujeme si již zkušené kandidáty s praxí na obdobné pozici a aktivní znalostí anglického jazyka nebo německého jazyka

Pokud se v této pozici " najdete", dejte nám o sobě vědět zasláním Vašeho aktuálního životopisu.

Požadavky
  • Technického vzdělání
  • Praxe na obdobné pracovní pozici
  • Zkušenosti v oblasti údržby a správy budov
  • Schopnost vést tým
  • Schopnost jednání s dodavateli a jejich výběr
  • Orientace v technické a stavební dokumentaci
  • Aktivní znalost anglického jazyka, případně německého jazyka
  • MS Office
Benefity
  • 50% roční bonus
  • čtvrtletní prémie
  • HPP na dobu neurčitou
  • příspěvek na dopravu 2 Kč/km
  • dotované stravování
  • jazykové a odborné vzdělávání
  • každoroční růst mezd