Vedoucí týmu správy pojištění

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
19-26-384616
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáte perspektivní a stabilní zaměstnání v oblasti pojišťovnictví, kde budete vést a rozvíjet svůj vlastní tým?

Budete se starat o přidělené kolegy, zajišťovat a kontrolovat výsledky týmu, zároveň budete mít na starosti požadavky klientů a řízení veškerých aktivit tak, aby kvalita služeb odpovídala stanoveným cílům.

Další náplň práce:

  • přidělení a kontrola pracovních úkolů, plánování provozní situace
  • odpovědnost za kvalitu a vysokou produktivitu týmu
  • odpovídání a dodržování nastavených postupů a procesů v týmu
  • poskytování konzultace a zajištění metodické podpory týmu při řešení nestandardních požadavků
  • organizace porad týmu a předávání relevantních informací z vedení
  • průběžné hodnocení podřízených, zajištění zpětných vazeb, rozvoj
  • plánování směn, hlídání a řízení docházky

Nástup ihned

Lokalita Praha

Požadavky
  • min. sš vzdělání
  • zkušenosti z oblasti pojišťovnictví
  • praxe na vedoucí pozici min. 2 roky
  • manažerské a organizační schopnosti, schopnost organizovat práci ostatních, vést a motivovat tým
  • znalost právních předpisů, produktů, pojistných podmínek, směrnic a metodik
Benefity
  • finanční měsíční bonusy
  • 5 týdnů dovolené
  • flexibilní pracovní doba
  • home office
  • sick days
  • stravenky
  • Cafeterie
  • karta Multisport
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • zaměstnanecké slevy na produkty
  • zvýhodněné mobilní tarify pro Vás a pro Vaši rodinu
  • jazykové kurzy
  • odborné kurzy
  • notebook
  • mobilní telefon
  • firemní akce
  • občerstvení na pracovišti