VEDOUCÍ STAVEBNÍHO STŘEDISKA | služební auto

Plný úvazek
Mzda
60 000 - 80 000 Kč
Referenční číslo
2-5-361631
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro stavební společnost, která působí v oblasti pozemního stavitelství a zaměřuje se převážně na provádění generální dodávky staveb, obsazujeme pozici:

VEDOUCÍ STAVEBNÍHO STŘEDISKA

Co bude Vaší náplní práce:

  • odpovědnost za komplexní realizaci zakázek včetně hospodářského výsledku
  • řízení a kontrola podřízených pracovníků / techniků
  • kontroluje stavební práce
  • odpovídá za proces výběru dodavatelů a subdodavatelů
  • účastní se kontrolních dnů
  • řeší záruční povinnosti a případné reklamace
Požadavky
  • minimálně středoškolské vzdělání v oblasti stavebním
  • zkušenosti na podobné pozici minimálně 7 let
  • znalost vedení týmu podmínkou
  • komunikativní, zaměřený na výsledek
  • motivující platové ohodnocení v závislosti na výsledcích střediska
  • služební automobil pro soukromé účely
  • 5 týdnů dovolené
  • mobilní telefon, PC