Vedoucí skupiny servisních techniků | ELEKTRONIKA

Plný úvazek
Mzda
38 000 - 47 000 Kč
Referenční číslo
11-10-359326
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenosti v oblasti elektroniky? Již jste v minulosti vedl menší tým pracovníků? Hovoříte dobře anglicky?

Pak se nám přihlaste na pozici

Náplň práce:

  • vedení týmu - přidělení jednotlivých zakázek, jejich sledování, zodpovědnost za fungování a docházku jednotlivých členů
  • komunikace napříč odděleními
  • práce v ERP systému a práce s daty
  • servis příslušných zařízení
  • reporting a účast na pracovních schůzkách
Požadavky
  • SŠ vzdělání - obor elektro
  • angličtina minimálně na úrovni B1/B2
  • praxe ve výrobní společnosti
  • zkušenost s vedením menšího kolektivu lidí
  • znalost a zkušenost s elektrotechnickými schématy, opravami elektroniky
  • platná vyhl. 50 § 6
  • velmi dobrá znalost práce na PC (MS Office)
  • pečlivost, systematičnost, manuální zručnost
  • komunikativnost a otevřenost
Benefity
  • závodní stravování
  • poukázky Flexi Pass
  • 5 týdnů dovolené
  • rozvojová školení