VEDOUCÍ PROVOZU

Referenční číslo
5-18-394100
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jste zodpovědný a iniciativní člověk? Máte zkušenosti z výrobního závodu s plánováním, organizací a řízením výroby?

Pak hledám právě Vás na pozici VEDOUCÍ PROVOZU.

Co bude Vaší náplní práce?

  • Řídit výrobní procesy.
  • Zajišťovat výrobu v množství a kvalitě požadované zákazníkem.
  • Zajišťovat maximální vytíženost strojů a zařízení.
  • Vytvářet a aktualizovat akční plány závodu.
  • Plánovat a řídit projekty ve výrobě.
  • Přijímat opatření ke snižování nákladů.
  • Organizovat a zprostředkovávat spolupráci provozu s ostatními provozy a útvary firmy, externími a odbornými firmami, zahraničními experty.
Požadavky
  • SŠ vzdělání technického směru
  • Znalost základních nástrojů a metod při řešení zákaznických reklamací
  • Zkušenost s vedením většího týmu
  • Uživatelská znalost práce na PC (MS Office)
  • Řidičské oprávnění skupiny B
Benefity
  • 13. a 14. plat
  • Obědy za 23 Kč
  • 5 týdnů dovolené
  • Bonus za nekouření 500 Kč
  • Bonus za docházku 750 Kč
  • Zázemí silné mezinárodní společnosti
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Finanční ohodnocení odpovídající regionu
  • Firemní tarif mobilního operátora až pro 5 čísel
  • Letní tábor pro děti
  • Příspěvek na masáže apod.