VEDOUCÍ PRODEJNÍHO TÝMU

Obor
Plný úvazek
Mzda
35 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
7-23-392037
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenosti s vedením lidí a domluvíte se německy nebo anglicky? Baví Vás obchod a máte ideálně zkušenosti s přímým prodejem?

Pošlete nám svůj životopis! Hledáme VEDOUCÍHO PRODEJNÍHO TÝMU.

Co by Vás na pozici čekalo:

  • Vedení týmu o cca 20 zaměstnancích a jejich každodenní podpora - motivace, podpora v práci, zaučování, kontrola odvedené práce a nastavování cílů.
  • Výběr nových zaměstnanců do týmu - osobní pohovory a následný onboarding.
  • Tvorba a následná realizace obchodních plánů.
  • Reporting vedení společnosti, komunikace s managementem (v AJ nebo NJ).

Byla by pro Vás tato práce zajímavá? Pošlete nám životopis skrze odpovědní formulář nebo přímo na email lucie.nova@grafton.cz. Nebo si o více informací zavolejte na číslo 724 404 390.

Požadavky

Zkušenosti s vedením lidí

Dobré komunikační a vyjednávací schopnosti

Zkušenosti s přímým prodejem

Komunikativní znalost NJ nebo AJ

Velmi dobré organizační dovednosti

Benefity

Služební telefon a notebook

Vzdělávací kurzy

Dřívější páteční odchody domů :)