VEDOUCÍ PROCESNÍCH INŽENÝRŮ| PLASTY

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
8-10-357972
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Baví Vás zlepšovat procesy, optimalizovat postupy a hledat vždy to nejlepší řešení? Hledáme lídra, který povede tým procesních inženýrů v mezinárodní společnosti.

Co budete mít na starosti na pozici VEDOUCÍ PROCESNÍCH INŽENÝRŮ?

  • Budete koordinovat a vést tým procesních inženýrů (cca 8 pracovníků)
  • Koordinovat procesy, tak aby byla zajištěna plynulost provozu
  • Zodpovídat za rychlé a úspěšné řešení reklamací, včetně navazujících analýz
  • Analyzovat efektivitu výroby a provozu
  • Podporovat implementaci nových projektů do sériové výroby na procesní úrovni
Požadavky

Koho hledáme na pozici VEDOUCÍ PROCESNÍCH INŽENÝRŮ?

  • SŠ, VŠ vzdělání technického směru, případně odpovídající praxe
  • Zkušenosti z výrobní společnosti
  • Zkušenosti s vedením týmu pracovníků
  • Samostatnost v práci, spolehlivost, zodpovědnost a pečlivost, dobré organizační dovednosti
  • Komunikativní znalost angličtiny - B2 - denní využití
  • Být aktivním řidičem sk. B
Benefity
  • příspěvek na penzijní pojištění,
  • příspěvek na dojíždění,
  • hrazené jazykové kurzy,
  • pružná pracovní doba,
  • bonusový systém odměňování,
  • příspěvek na stravování kafeterie.