VEDOUCÍ ODDĚLENÍ | VÝROBA | 1 SMĚNA

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 40 000 Kč
Referenční číslo
6-18-386448
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jsme menší výrobní společnost a hledáme člověka, který se bude podílet na řízení lidí a provozu ve výrobě. Nečekej žádný korporát, ani automotive! Tady Tě čeká rodinná atmosféra a přátelské prostředí.

O co tedy jde? Hledáme VEDOUCÍ/HO DO VÝROBY, člověka, který pod sebou bude mít ostatní mistry a přibližně 60 lidí ve výrobě.

Tvou náplní práce bude zejména řízení výroby, plánování a optimalizace procesů. Budeš spolupracovat s ostatními odděleními společnosti, jako jsou kvalita, technologie a logistika.

Zaujala Tě tato pracovní příležitost? Pak nám zašli svůj životopis!

Požadavky
  • Minimálně SŠ vzdělání
  • Uživatelská znalost práce na PC
  • NUTNOSTÍ je zkušenost s vedením lidí, řízením týmu
  • Znalost cizího jazyka VÝHODOU
Benefity
  • 1 směnný provoz!
  • Příspěvek na stravování
  • Firemní akce
  • Přátelské prostředí menší firmy, žádný korporát!