VEDOUCÍ ODDĚLENÍ PLÁNOVÁNÍ VÝROBY

Referenční číslo
5-18-388667-2
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenosti s vedením lidí? Je Vaší silnou stránku technické myšlení a logické uvažování? Ovládáte SAP, MS Office případně jiné systémové programy?

Pak hledáme právě Vás na pozici VEDOUCÍHO PLÁNOVÁNÍ VÝROBY.

Náplní práce je:

  • příprava kapacitní rozvahy
  • příprava hlavního plánu na 8 až 12 týdnů s vybalancováním kapacit
  • zajištění plánu výroby jednotlivých provozů
  • vytvářeních denní plánů výroby a jejich kontrola, vyhodnocení
  • provádění analýzy a stanovení nápravných opatření
  • kontrola skladových zásob
  • vedení týmu podřízených zaměstnanců (evidence docházky, hodnocení, zaškolování zaměstnanců, stanovování rozvojových cílů apod.)
  • reportujete vedoucímu řízení výroby
Požadavky
  • SŠ vzděláni
  • alespoň 5 let zkušeností na vedoucí pozici
  • praxe v automotive výhodou
  • uživatelská znalost práce na PC (MS Office, SAP)
  • komunikační a organizační schopnosti
  • technické myšlení a logické uvažování
  • ochota pracovat systémově
  • znalost AJ / NJ výhodou
Benefity
  • 13. a 14. plat
  • Obědy za 23 Kč
  • 5 týdnů dovolené
  • Zázemí silné mezinárodní společnosti
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Finanční ohodnocení odpovídající regionu
  • Firemní tarif mobilního operátora až pro 5 čísel
  • Letní tábor pro děti
  • Příspěvek na masáže apod.