VEDOUCÍ ODDĚLENÍ NÁSTROJŮ A NÁŘADÍ | BRNO

Plný úvazek
Mzda
45 000 - 55 000 Kč
Referenční číslo
3-18-375682
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Do mezinárodní společnosti se silným zázemím v oblasti elektroniky a průmyslové výroby hledáme do týmu fajn kolegu na pozici Vedoucí výdejny a ostřírny nářadí.

Čemu se budete věnovat:

  • řízení a kontrole pracovního kolektivu výdejny a ostřírny nářadí
  • správa nástrojů, nářadí a materiálu pro výrobu, zodpovědnost za nákup
  • zodpovídat za rozpočet nářadí
  • připravovat reporty středisek
  • školením BOZP pracovníků
  • koordinaci dodavatelů střediska
  • podporovat iniciativu, kreativitu a zajišťovat podporu výrobním střediskům závodu

Pozice: Vedoucí výdejny a ostřírny nářadí / Technický nákupčí

Lokalita: Brno Židenice (5min od centra Brna)

Pracovní doba: jednosměnný provoz (ranní)

Nástup: ihned nebo dohodou

Pokud Vás nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat pro více informací!

Požadavky
  • máte SŠ vzdělání strojírenského či elektrotechnického směru
  • umíte pracovat se SAP/ TDM
  • MS Office ovládáte na pokročilé úrovni
  • domluvíte se anglicky
  • k práci přistupujete odpovědně
  • jste komunikativní a umíte zvládat nečekané situace
  • máte zkušenosti ze strojírenského prostředí
  • výhodou je, pokud máte zkušenosti s vedením pracovního kolektivu

Nástup: možný ihned nebo dohodou

Benefity
  • zajímavá mzda, možnost navýšení
  • bonusy
  • pracovní doba zkrácena na 7,5 hodiny
  • 25 dnů dovolené + 3 dny navíc
  • příspěvek na stravování
  • kafeterie v hodnotě min. 30 000kč/rok
  • možnost čerpat příspěvek na penzijní či životní pojištění
  • odměny při životních a pracovních výročích
  • multisport karta

a další benefity

  • skvělý kolektiv
  • odborné vzdělávaní
  • zázemí silné společnosti!
  • možnost profesního růstu!

a jiné