VEDOUCÍ NÁKUPU | JIHLAVA

Plný úvazek
Mzda
48 000 - 53 000 Kč
Referenční číslo
6-20-398890
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máš vysokou nebo střední školu technického zaměření? Máš zkušenosti z technického nákupu, domluvíš se dobře anglicky a umíš motivovat lidi?

Tak čti dál, máme tu totiž hezkou pozici VEDOUCÍ NÁKUPU v Jihlavě.

A co bude tvým úkolem?

Budeš:

  • vést projekty pro externě nakupované díly
  • spolupracovat na výběru dodavatelů
  • preventivně plánovat kvalitu nakupovaných dílů včetně uvolňování do sériové výroby
  • zajištovat péči o sériové díly až do jejich výběhu
  • koordinovat RPP projekty u našich dodavatelů
  • poskytovat zpětnou vazbu se zkušenostmi ze sériové výroby
  • koordinovat změny týkající se nakupovaných dílů
  • spolupracovat s ostatními nákupními jednotkami a kolegy v zahraničí
Požadavky
  • VŠ/SŠ - technického zaměření
  • dobrá orientace v technické dokumentaci
  • AJ nebo NJ na komunikativní úrovni ( budeš jí denně používat)
  • znalost MS Office
  • praxe na obdobné pozici alespoň 2 roky
  • umět si zorganizovat práci
  • Velmi dobré komunikační schopnosti
Benefity

5 týdnů dovolené

13. a 14. mzda

Možnost využívat Home office

Příspěvek do cafeterie (6000 Kč/rok)

Dotované závodní stravování

říspěvek na penzijní připojištění, prémie za životní a pracovní jubileum, bezúročné zápůjčky)