VEDOUCÍ LOGISTIKY(BEZ ANGLICKÉHO JAZYKA - AŽ 45 000 KČ)

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
4-21-359771
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Baví Vás logistika a máte zkušenosti, které byste rádi rozvíjeli dál? Pokud hledáte příležitost pracovat pro silnou, stabilní a moderní společnost pak už nehledejte!!!

Mezinárodní výrobní společnost hledá vhodné uchazeče na pozici VEDOUCÍ LOGISTIKY.

Náplň práce:

  • nastavení procesů interní logistiky
  • vedení týmu interní logistiky
  • zodpovědnost za interní materiálové toky vyráběných i nakupovaných dílů
  • zodpovědnost za vytíženost skladových prostor
Požadavky
  • SŠ/VŠ vzdělání
  • praxe v oblasti logistiky ve výrobě
  • zkušenosti s vedením lidí
  • zkušenosti s nastavováním procesů v oblasti logistiky
  • zkušenosti se systémem SAP
  • zkušenosti s MS Office
  • dobré organizační schopnosti
  • ŘP sk.B

Výhodou:

  • komunikativní znalost anglického jazyka
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • Sick days
  • příspěvek na dopravu
  • příplatky na stravování
  • pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • příspěvek na životní a penzijní připojištění
  • možnosti dalšího vzdělávání a kariérního růstu