VEDOUCÍ LABORATOŘE | AŽ 55 000 KČ + BONUSY!

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 55 000 Kč
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Práce pouze na pracovišti
Referenční číslo
6-4-397226-6
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Milujete laboratorní prostředí? Cítíte se v něm jako ryba ve vodě? Dokážete vést a motivovat svůj tým laborantů? Nebojíte se změn a tvorby něčeho nového?

Na Jihlavsko hledáme VEDOUCÍHO LABORATOŘE!

  • Čeká Vás laboratoř se 6ti laboranty
  • Budete mít zodpovědnost za celý vývoj a testovací centrum s anorganickou laboratoří!
  • Čekají Vás kalkulace testů, plnění požadavků a analýz pro naše zákazníky
  • Zodpovědnost za kvalitu procesů, za materiály a odvedenou práci
  • Komunikace s ostatními odděleními, spolupráce s obchodním oddělením

Chcete být u rozvoje něčeho nového a netradičního v oboru prvkové analýzy kompozitních materiálů?

Požadavky
  • VŠ vzdělání chemického zaměření
  • Praxe v laboratořích/na oddělení kvality
  • Zkušenost s vedením lidí
  • AJ na úrovni B1
  • Znalost legislativy a BOZP předpisů
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • Sick days
  • Cafeteria odměňování
  • Mobilní telefon i k soukromým účelům
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na vzdělávání