VEDOUCÍ KVALITY - NOVÝ PROJEKT

Plný úvazek
Mzda
60 000 - 70 000 Kč
Referenční číslo
9-18-366890
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledá se zkušený VEDOUCÍ KVALITY!

Budete u rozjezdu zcela nového projektu a aktivně využijete cizí jazyk pro komunikace se zákazníkema dodavateli.

Co na Vás čeká?

  • Koordinace rozjezdu nového projektu z hlediska kvality
  • Spolupráce s oddělením vývoje a divizním týmem
  • Komunikace se zákazníkem a dodavateli
  • Zajišťování programu z hlediska kvality ve fázi předsériové výroby
Požadavky
  • Praxe v oblasti kvality v automotive výrobní společnosti
  • Komunikativní pokročilá znalost anglického nebo německého jazyka
  • Znalost automotive standardů a nástrojů kvality
  • Zkušenost s řízením zákaznické nebo dodavatelské kvality
Benefity
  • 13. plat
  • 25 dní dovolené
  • Závodní stravování
  • Příspěvek na dopravu
  • Jazykové vzdělávání
  • Možnost růstu v rámci společnosti