VEDOUCÍ KVALITY - METROLOGIE

Plný úvazek
Mzda
80 000 - 100 000 Kč
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Referenční číslo
8-10-400274
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice
  • Management úseku kvality analýz a metrologie, optimalizace/aktualizace kontrolního plánu
  • Příprava a provádění certifikačních a interních auditů, následné zajištění nápravných opatření
  • Správa reklamací (defekty, 8D reporty, náklady apod.)
  • Spolupráce na zlepšení kvality, optimalizace procesů
  • Vedení týmu týmu
Požadavky
  • AJ na velmi dobré úrovni (NJ výhodou)
  • Vzdělání technického směru - VŠ nebo SŠ - elektro vzdělání velkou výhodou!
  • Praxe na obdobné pozici
  • Praxe v automotive velkou výhodou
  • Znalost norem kvality
  • ŘP skupiny B
Benefity
  • týmové prostředí a prima kolegové
  • 5 týdnů dovolené
  • flexibilní pracovní doba
  • individuální navyšování mezd, na základě hodnocení
  • osobní prémie
  • odměny za zlepšovací návrhy vypláceny formou Flexipass
  • příspěvek na dopravu
  • příspěvky na penzijní připojištění
  • vzdělávací kurzy
  • firemní akce – volejbalové a nohejbalové turnaje, večírky, florbalové tréninky apod.