VEDOUCÍ KVALITY

Referenční číslo
12-10-367414
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice
  • vedení týmu kvality - výroba, laboratoř
  • tvorba, řízení a zlepšování systému kvality
  • zabezpečení požadované kvalitativní úrovně vstupů, procesů a výstupů
  • tvorba metod, sledování a měření kvality výroby
  • šetření a analýza reklamací s cílem zvýšení kvality výrobků
  • tvorba podkladů, zpráv a reportů pro vedení organizace
  • plánování a provádění pravidelných interních auditů
  • řízení oddělení kvality výroby, metrologie a laboratoře
  • spolupráce s oddělením zákaznické kvality, výroby, přímého nákupů, PM a R&D
Požadavky
  • minimálně ukončené středoškolské vzdělání, technického směru výhodou
  • min. 2 roky praxe v oblasti řízení kvality - zkušenost s aplikací metod 5Why, 8D report, Ishikawa
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
Benefity
  • služební telefon a notebook
  • 25 dní dovolené
  • 3 dny na regeneraci
  • příspěvek na penzijní připojištění