VEDOUCÍ ENGINEERING SERVICES | Nový projekt

Plný úvazek
Mzda
90 000 - 120 000 Kč
Referenční číslo
16-26-391948
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte stabilní paxi ve strojírenství? Jste samostatná jednotka a proaktivní osobnost? Rádi přijímáte výzvy a chcete mít možnost být u rozjezdu nového projektu v oblasti engineering services?

Čeká nás růst nového oddělení v rámci pobočky. Proto hledáme zkušeného kandidáta, který si poskládá svůj tým a pomůže nám nastavit procesy. Naše plány jsou velké, ať už v oblasti personálních kapacit nebo fungování celého centra. Takže jestli se chcete zásadně posunout

v kariéře, pak je tohle možná práce pro Vás.

  • VAŠÍM HLAVNÍM ÚKOLEM BUDE VYBUDOVÁNÍ SERVICE CENTRA ENGINEERINGU
  • BUDETE ODPOVĚDNÝ/Á ZA ORGANIZAČNÍ ŘÍZENÍ CENTRA (NIKOLIV FUNKČNÍ VEDENÍ ZAMĚSTNANCŮ)
  • BUDETE NASTAVOVAT BUDGET A PLÁNOVAT PERSONÁLNÍ KAPACITY (konstruktéři, výpočtáři apod.)

Náplň práce:

  • Řízení a koordinace týmu technických služeb včetně plánování kapacit a rozpočtu
  • Podpora růstu portfolia služeb a velikosti oddělení
  • Koordinace vývoje a zavádění nových inovativních produktů/procesů
  • Sledování technologického vývoje, inovací a tvorba technologického plánu, uvádění nových projektů na trh
  • Podpora zlepšování procesů a postupů
  • Spolupráce na projektech s národními a mezinárodními partnery (univerzity, výzkumné ústavy, dodavatelé, OEM).
  • Návštěvy workshopů, veletrhů a kongresů
  • Vedení workshopů za účelem generování nových nápadů společně s členy technického/ obchodního týmu
Požadavky
  • VŠ vzdělání (oblast strojírenství výhodou)
  • Plynulá AJ slovem i písmem
  • Alespoň 5 let praxe v oblasti strojírenství (ideálně konstrukce, RnD,..)
  • Alespoň 3 roky zkušeností s vedením týmu/oddělení
  • Dobré komunikační a koordinační schopnosti
  • NJ výhodou
Benefity
  • 13. mzda
  • služební automobil
  • 25 dnů volna, Sick days
  • pružná pracovní doba, home office
  • stravenky 90 Kč/den
  • Kafetérie
  • plně hrazené kurzy na odborný rozvoj a školení
  • intenzivní využívání cizích jazyků a kurzy na pracovišti
  • akce pro zaměstnance a jejich rodiny