VEDOUCÍ ELEKTRODÍLNY | 1 směna | Chotěboř

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 40 000 Kč
Referenční číslo
6-10-389243-2
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Do naší malé rodinné, ale prosperující firmy hledáme vedoucího elektrodílny, kolegu, týmového hráče, parťáka a nadšence pro inovace v zakázkové, jednosměnné výrobě.

Naší výrobu stále inovujeme, snažíme se využívat high tech a jít stále dopředu.

Měl by jsi být tedy připravený a otevřený učit se nové věci.

Budeš mít na starost 6 skvělých kolegů, kterým budeš rozdělovat práci dle projektů.

Budeš konzultovat řešení s elektro projektantem.

Budeš mít na starost dozor nad kompletací a také veškerou agendu v dílně.

Měl by jsi mít empatii a přátelské vystupování, preferovat teamovou práci před direktivním řízením a tvoje autorita by měla být přirozená.

Požadavky

A co bude potřeba?

  • SŠ vzdělání technického směru
  • Praxe v oboru minimálně 5 let
  • Platná vyhláška 50/78 sb. (až po paragraf projektování )
  • zkušenosti s vedením lidí (budeš mít na starosti 6 kolegů)
  • Znalost základů programování PLC výhodou
  • Zkušenosti z malosériové nebo kusové výroby výhodou
  • angličtina a Ř.P. výhodou
Benefity
  • 4 týdny dovolené
  • stravenkový paušál
  • měsíční mimořádné odměny za výkon
  • placené přesčasy