VEDOUCÍ DODAVATELSKÉ KVALITY

Plný úvazek
Mzda
70 000 - 100 000 Kč
Referenční číslo
8-18-398959
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice
  • Řízení reklamací vstupního materiálu
  • Přejímky neshodných dílů s dodavateli
  • Zodpovědnost za řízení a rozvoj dodavatelů
  • Nastavování, řízení a optimalizace procesu kontroly vstupního materiálu od dodavatelů
  • Hodnoení dodavatelů
  • Účast na auditech (interních i u dodavatelů)
  • Pravidelný týdenní a měsíční reporting
  • Řízení reklamací, vzorkování nových součástek
Požadavky
  • SŠ/VŠ vzdělání nejlépe technického směru
  • velmi dobrá znalost NJ nebo AJ na komunikativní úrovni (slovem i písmem)
  • Zkušenosti v automotive společnosti
  • Znalost IATF 16949, VDA 2 a VDA 6.3
  • Znalosti nástrojů kvality (PPAP, APQP, 8D, Ishikawa, 5S atp.)
Benefity
  • 13. a 14. plat
  • penzijní pojištění
  • komplexní systém vzdělávacích kurzů a zvyšování kvalifikace
  • 25 dní dovolené
  • dotované závodní stravování
  • příspěvek na dopravu