IFRS ODBORNÍK | až 75 000 Kč

Plný úvazek
Mzda
70 000 - 75 000 Kč
Referenční číslo
19-7-392003-2
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Do úspěšné developerské společnosti s bohatou historií hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici IFRS ODBORNÍK.

Co bude náplní Vaší práce?

  • Monitorování, včasná identifikace a dodržování vyvíjejících se účetních pokynů
  • Interpretace US GAAP a příprava technických memorand
  • Spolupráce s auditory při přípravě audit reportů dle CAS
  • Komunikace a objasňování účetních otázek a vyvíjejících se účetních pokynů vůči managementu
  • Asistence při koordinaci ročních a čtvrtletních auditů a čtvrteční kontrola aktivit externích auditorů
  • Příprava čtvrtletních souborů – IFRS
  • Kontrola účetnictví s ohledem na CAS
  • Daňová optimalizace
Požadavky
  • Zkušenosti z auditu min 2-3 roky
  • AJ pro denní komunikaci s kolegy ze zahraničí
  • Výborná znalost MS Office
  • Důkladná znalost českých účetních zásad a postupů
  • Důkladná znalost IFRS, US GAAP
  • Schopnost přicházet s řešením
  • Pokročilé analytické schopnosti s důrazem na numerické dovednosti a analýzu dat
  • Velmi dobré organizační a plánovací schopnosti
  • Komunikativnost a pečlivost
  • Vysokoškolské vzdělání
Benefity
  • Stravenky
  • Bonusy
  • Multisport karta
  • Kurzy anglického jazyka
  • Lekce jógy na pracovišti
  • Kurzy, školení
  • Mnoho dalšího