Unix administrátor

Plný úvazek
Mzda
70 000 - 80 000 Kč
Referenční číslo
2-15-348217
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Chceš získat zajímavou pracovní nabídku v Praze? Máš zkušenosti s unixovým operačním systémem AIX? Říkají ti něco pojmy TSM a SAN? Čti dál. :)

Co budeš dělat?

  • zajišťovat maximální dostupnosti AIX systémů (až 80 serverů)
  • monitorovat běh operačního systému a optimalizace provozních parametrů
  • provádět pravidelné testy případné obnovy systému
  • administrace SAN, diskových polí a zálohovacího systému IBM TSM (Spectrum Protect)
  • řešit incidenty předaných z IT helpdesku
  • aktivně se podílet na realizaci nových projektů jako člen týmu
  • řešit havárie, resp. i plánované akce mimo standardní pracovní dobu (výjimečné a vzácné situace)
  • dbát na zajištění maximální bezpečnosti dat proti zcizení
Požadavky
  • zkušenost v oblasti IT a zájem o tuto oblast
  • znalost AIX, LINUX, SAN nebo TSM (možnost doučit AIX)
  • znalost anglického jazyka (základní)
  • výhodou je znalost databázových systémů jako Oracle
  • výborné analytické schopnosti
  • dobré komunikační dovednosti
Benefity
  • adekvátní finanční ohodnocení
  • kariérní růst
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • roční, rekondiční a stabilizační bonusy
  • příjemné pracovní prostředí
  • příspěvek na dopravu do zaměstnání
  • kupony na slevu pro rodinný nákup v našich prodejnách
  • stravenky nebo možnost stravování v jídelnách
  • cenově zvýhodněné mobilní a datové tarify u společnosti Telefónica O2, a to i pro rodinu
  • zvýhodněné produkty od finanční společnosti Allianz a Komerční banky
  • rekondiční volno
  • nadstandardní pitný režim
  • odměnu při odchodu do důchodu
  • odměna u příležitostí pracovního výročí
  • úhrada vstupní lékařské prohlíky
  • společné zábavné a kulturní akce
  • home office