Údržbář s VYHLÁŠKOU 50

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 40 000 Kč
Referenční číslo
11-10-365040
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáme posilu do týmu údržby, jste to Vy? Máte zkušenosti s údržnou strojů? V ideálním případě jste držitelem vyhlášky 50 a hledáte práci? Pak se nám ozvěte.

Pozice: Údržbář

Náplň práce:

preventivní údržba strojního zařízení v rámci závodu (linky, lisy, stroje, přípravky)

í dohled nad provozem parních středotlakých kotlů

zprovoznění nových strojů a zařízení

běžné opravy na elektrickém zařízení v rámci závodu (osvětlení, linky, lisy, stroje, přípravky, elektrotechnické rozvody atd.)

Požadavky

Minimálně střední odborné učiliště s výučním listem

Praxe na obdobné pozici výhodou

Výhodou vyhláška 50

Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky
  • jazykové kurzy
  • na SSC možné HO