ÚDRŽBÁŘ V ODDĚLENÍ ELEKTRO

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
40 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
9-9-370911
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Nabízíme čisté prostředí ve výrobě, nové technologie a možnost se rozvíjet jak v oboru elektro, tak třeba i PLC, pokud by jste o rozvoj měli zájem.

Momentálně sháníme někoho, kdo má vyhlášku 50/6 a orientuje se v elektro údržbě. Ozvěte se, za to nic nedáte.

Na pozici elektro údržbáře/technika budete mít na starosti:

  • pravidelné opravy a preventivní údržbu strojů
  • opravy neočekávaných poruch v provozu
  • zabezpečení provozu strojů a zařízení
Požadavky
  • SŠ elektrotechnického směru
  • zkušenosti na pozici elektro údržbáře / elektro technika
  • vyhlášku 50/6
  • ochotu pracovat ve 3 směnném provozu bez víkendů
Benefity
  • 6 týdnů dovolené
  • 1200 Kč výrobní bonus
  • jazykové a odborné vzdělávání
  • příspěvek na dojíždění 3 kč/km
  • dotované stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění