ÚČETNÍ | MZDY | BEZ CIZÍHO JAZYKA

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 40 000 Kč
Referenční číslo
6-7-382351
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Cítíte se v účetnictví jako ryba ve vodě? Máte k tomu všemu praxi v oblasti mzdového účetnictví a ovládáte související legislativu? Nemusíte ani umět cizí jazyk, stačí nám pouze znalost a zkušenost z oblasti mzdové účtárny.

Do výrobní společnosti na Třebíčsku hledáme kolegu/kolegyni na pozici MZDOVÝ/Á ÚČETNÍ! Budete zpracovávat mzdy pro naše zaměstnance, vést kompletní mzdovou agendu, neustále řešit daně a jejich zúčtování, komunikovat s úřady a mnoho dalšího!

Nabízíme Vám ZMĚNU, přidejte se k nám do týmu, zašlete nám svůj životopis!

Požadavky
  • Min. SŠ vzdělání ekonomického směru
  • Praxe na stejné pozici minimálně 2 roky
  • Znalost související legislativy
  • Zodpovědnost, samostatnost
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Jazykové kurzy