TRAINEE PROGRAM PRO MLSNÉ JAZÝČKY | HAVLÍČKOBRODSKO

Plný úvazek
Mzda
27 000 - 35 000 Kč
Referenční číslo
6-18-392150-3
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Nabízíme startovní pozici v POTRAVINÁŘSKÉ VÝROBĚ! Zaučíme Tě!

Využiješ své znalosti ze školy - proto potřebujeme obory potravinářské apod.

Budeš se v rámci našeho programu učit/zkoušet/posouvat na různé pozice ve výrobě.

Využiješ tady angličtinu! Ve výuce Tě rádi podpoříme!

Stačí nám i maturita v oboru.

Jsme tady fajn parta, neboj se přihlásit taky!

Požadavky
  • SŠ/VŠ vzdělání v oboru - potravinářském, chemickém, technologie potravin, jakost, bezpečnost ...apod. (VŠCHT značka ideál)
  • praxi nepotřebujeme, vše naučíme!
  • AJ - jednoduchá komunikace (přeci jen máme vedení v zahraničí)
  • komunikativní a organizační dovednosti
  • férový přístup k lidem, ochota se učit

TREFILI JSME SE TI DO CHUTI?

PAK NEČEKEJ! PO DOBRÝCH NABÍDKÁCH SE JEN ZAPRÁŠÍ!

Benefity
  • pokud nejsi z Vysočiny - rádi Tě podpoříme při relokaci!
  • trainee program
  • svozové autobusy ze směru Žďár n. Sázavou, Havlíčkův Brod, Havlíčkova Borová ...
  • slevy na firemní produkty
  • benefit karta
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na závodní stravování
  • penzijní připojištění