TRAINEE PROGRAM - ABSOLVENTI/STUDENTI VŠ

Plný úvazek
Mzda
34 000 - 40 000 Kč
Referenční číslo
8-18-397688-2
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pojď získat praxi a nastartovat svoji kariéru!

  • trainee program "ušitý na míru" dle individuálních potřeb studenta/absolventa
  • seznamování se s různými projekty/odděleními výroby
  • aktivní participace na jednotlivých projektech a jeho částech
  • průběžné hodnocení od zaměstnance i zaměstnavatele
  • na konci trainee programu (cca 12 měsíců) se určí finální specializace (co Ti nejvíce bude vyhovovat)
Požadavky
  • VŠ technického směru - STUDENT/ABSOLVENT (technika, strojařina, VŠCHT apod.)
  • aktivní komunikace v angličtině
  • touha se rozvíjet a nastartovat svoji kariéru ve výrobním závodě
Benefity
  • odměny a bonusy
  • 5 týdnů dovolené, sick day
  • příspěvek na dopravu, pojištění (životní, penzijní), rekreaci, přestěhování
  • náborový příspěvek 30 000 Kč
  • další zaměstnanecké benefity