Trade Marketing Asistent/ka v Karlíně, až 250 Kč/hod.

Lokalita
Obor
Druh pozice
Částečný úvazek
Brigáda
Mzda
200 - 250 Kč
Referenční číslo
13-19-394085-1
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Víte co Trade Marketing obnáší? Láká Vás prostředí FMCG společnosti a Karlín je pro Vás snová lokalita?

Tak neváhejte a ozvěte se nám!

Co Vás na této pozici čeká?

  • koordinace POS aktivit ve spolupráci s agenturou a obchodním oddělením
  • kontrola plnění marketingových plánů - sledování profitability, analýza dat, prezentování výsledků
  • spolupráce s obchodním oddělením a produktovými manažery při uvádění nových produktů
  • komunikace s obchody a dodavateli
  • vystavování propagačních materiálů a monitoring vystavení, sledování skladů
  • podávání návrhů na zlepšení a spolupráce s KAM za tímto účelem
  • monitoring konkurence

Nástup: ihned

Mzda: 200 - 250 Kč/hod.

Spolupráce: DPČ na cca 3 měsíce, úvazek na 20 hodin/týdně

Požadavky

Koho hledáme? Ideálně někoho, kdo:

  • marketing studoval a má v něm relevantní zkušenost
  • anglicky hovoří na úrovni B2
  • má povědomí o analýze tržních dat
  • MS Excel je pro něj hračka
  • je komunikativní a nebojí se prezentací