TESTER - automatizované testování

Referenční číslo
4-16-359779
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáme prima parťáky do našeho týmu na projekt v oblasti zdravotnictví - automatizované testování aplikací. Hledáme TESTERA!

Budeš úzce spolupracovat se zahraničními kolegy, budeš se podílet na vývoji nových aplikací, které běží ve webovém prohlížeči a pro automatizované testy budeš využívat Selenium a C#. Budeš definovat testovací scénáře nebo celé testovací scénáře. Při testování budeš aplikovat principy Behavior-driven development.

Požadavky
  • vzdělání v oblasti IT
  • komunikativní znalost AJ
  • znalost C#
  • prozákaznický přístup
  • ochota vycestovat na občasné služební cesty za klientem
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 dny Sick days
  • Čtvrtletní výkonnostní odměny a věrnostní systém pro zaměstnance
  • Finanční příspěvky při životních jubilejích
  • Flexibilní pracovní doba
  • Stravenky v hodnotě 100 Kč
  • Příspěvky na pojištění, sportovní akce apod.
  • Jazykové kurzy
  • Pravidelné team buildingy
  • Práce na různorodých projektech