TECHNOLOG VÝROBY

Plný úvazek
Mzda
45 000 Kč
Referenční číslo
4-10-393110-1
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Úspěšná výrobní společnost s výborným zázemím hledá do svého týmu TECHNOLOGA/TECHNOLOŽKU VÝROBY! Hledáte stabilní zaměstnání ve kterém Vás náležitě ocení? Máte VŠ vzdělání technického směru a ovládáte anglický jazyk?

Tak neváhejte a kontaktujte nás!

Náplň práce:

  • postupné přebrání odpovědnosti za konkrétní technologické postupy
  • provádění změn, rozjezdy nových zařízení a kvalifikace nových spotřebních materiálů
  • příprava testů, jejich řízení a vyhodnocování
  • vyhodnocování pomocí statistických metod a hledání dalších možností pro zlepšení
  • spolupráce s oddělením výzkumu a vývoje
  • příprava a udržování dokumentace
Požadavky
  • VŠ vzdělání technického směru (chemie, fyzika, materiálové inženýrství)
  • pokročilá znalost AJ
  • analytický přístup k řešení technických a technologických problémů
  • znalost statistického vyhodnocování dat a navrhování experimentů
  • vzdělání nebo zkušenosti s mechanickým opracováváním tvrdých materiálů, výrobou a zpracováváním polovodičů
  • samostatnost, zodpovědnost, týmový duch
  • ochota se dále vzdělávat
Benefity
  • finanční odměny/bonusy
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na dopravu
  • příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • příspěvek na bydlení
  • 5 týdnů dovolené
  • Sick Days
  • Bridge Days
  • kurzy angličtiny zdarma
  • podpora volnočasových aktivit