TECHNOLOG | VSTŘIKOVÁNÍ PLASTŮ

Plný úvazek
Mzda
60 000 - 70 000 Kč
Referenční číslo
16-10-400675-4
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jste zkušený a schopný technolog vstřikování plastů, který hledá nové pracovní uplatnění a výzvu?

Pro mezinárodní automotive společnost hledáme Technologa!

Co bude Vaší náplní práce?

  • tvorba technologických postupů a pracovních instrukcí
  • stanovení parametrů pro obvyklé podmínky výroby - zohlednění optimálního využití aktuálního vybavení s ohledem na kvalitu a čas výroby
  • vzorování nových forem
  • metodické vedení a školení seřizovačů
  • rozbory příčin vad a odchylek výroby
  • správa technologií a podílení se na zavádění nových lisů do výroby
Požadavky

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání v oboru strojírenství
  • znalost fungování a provozu vstřikovacích forem a zpracování plast. hmot
  • pokročilé zkušenosti na obdobné pozici, ideálně v oblasti automotive
  • praxe s programováním robotů výhodou
  • orientace v technické dokumentaci
  • zkušenost s metodickým vedením
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky
  • Notebook a mobilní telefon
  • Jazykové a odborné vzdělávání
  • Activepass, poukázky za darování krve, eventy atd.