TECHNOLOG| TEPLICE

Referenční číslo
8-10-375646
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Volná pracovní pozice TECHNOLOGA v průmyslové zóně Krupka!

Co Vás bude na pozici technologa čekat?

  • organizace přípravy výroby z pohledu technologického tak, aby byl rozběh

sériové výroby bezproblémový a v požadovaném termínu

  • tvorba a aktualizace pracovních postupů
  • vytváření odchylek od pracovních postupů
  • zadávání kmenových dat, pracovišť, kusovníků do systému
  • vytváření a aktualizace pracovních plánů
  • vytváření průvodek materiálu
  • získávání, kontrola a distribuce aktuálních výrobních výkresů
  • technologické ověření a kontrola správnosti pracovních postupů na nářadí
  • spoluúčast při zavádění nových a změněných produktů
  • tvorba technologie s ohledem na snižování zmetkovitosti, víceprací, nákladů na výrobu
Požadavky

Koho na pozici hledáme:

  • SŠ/ VŠ vzdělání ideálně technického směru
  • praxi na stejné či velmi obdobné pozici ve výrobní společnosti
  • znalost PPAP/VDA 2, ostatní metodiky automotive
  • aktivní znalost německého nebo anglického jazyka
  • excelentní řídící a organizační schopnosti
  • uživatelskou znalost práce na PC
  • řidičský průkaz sk. B
  • flexibilitu
Benefity
  • 13. plat
  • Jazykové a odborné kurzy
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky
  • Unišeky
  • Příspěvek na dopravu