Technolog, Plzeň

Plný úvazek
Mzda
45 000 - 52 000 Kč
Referenční číslo
9-10-382836
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Do plzeňské výrobní firmy obsazujeme pozici TECHNOLOGA pro oblast kolejových vozidel a železniční dopravy.

Jste technicky založený člověk? Máte praxi na obdobné pozici nebo jste absolventem oboru s podobným zaměřením? Pak už Vám stačí opravdu jen základy anglického jazyka - domluvit se nemusíte, ale potřebujeme, abyste porozumněli psanému textu.

A za co byste byli jako TECHNOLOG v naší společnosti zodpovědní?

  • technologie výrobních linek pro montáž
  • implementaci nových produktů a výrobních linek
  • konzultace s kontsruktéry a na základě nich zavádění změn do výroby
  • správa a úpravy v návodkách, tvorba nových

Přihlaste se a dozvíte se více o tom,co Vám můžeme nabídnout

Požadavky
  • min. SŠ vzdělání
  • základy anglického jazyka
  • praxe na obdobné pozici nebo odpovídají studium
  • alespoň krátká zkušenost z výrobního prostředí (počítá se i studijní stáž)
  • výhodou bude orientace v jakémkoliv CAD SW
Benefity
  • letní a vánoční prémie
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 dny zdravotního volna
  • Sodexo benefity
  • firemní kantýna - výběr z 5 jídel