TECHNOLOG l SVÁŘENÍ

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
5-10-392052-3
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pracujete na pozici technologa ve strojírenské firmě? Prošli jste si kurz IWT nebo IWE a hledáte změnu?

Pak neváhejte a zašlete CV!

Momentálně hledám TECHNOLOGA SVAŘOVÁNÍ.

Co Vás u nás čeká?

  • Svářečský dozor dle normy ČSN EN ISO 14731.
  • Spolupráce na přípravě zakázek v oblasti svařování ve stanovených termínech s ohledem na termíny dodání zákazníkovi dle aktuálního přehledu zakázek.
  • Připravujete svařovací postupy WPS a kvalifikaci postupů svařování WPQR.
  • Kontrolujete výrobní dokumentaci v oblasti svařování.
  • Určujete vhodné základní a přídavné materiály.
  • Navrhujete NDT kontroly.
  • Připravujete svařovací plány a plány pro nedestruktivní kontroly svarů.
  • Spolupracujete na plánu školení svářečů.
  • Jste přítomný auditu se společností United Registrar of Systems Czech, s.r.o.
Požadavky
  • technické vzdělání
  • kurz IWT nebo IWE
  • zkušenost ze strojírenské firmy
  • orientace ve výkresové dokumentaci
  • samostatnost a komunikativnost (spolupráce s výrobou a projekcí)
  • aktivní přístup
Benefity
  • týden dovolené navíc
  • fixní mzda s možností navýšení
  • dotované obědy a večeře
  • příspěvek na dopravu (nad 30 km)
  • Vánoční prémie
  • firemní akce
  • přátelský kolektiv