TECHNOLOG | ELEKTRO | ABSOLVENTI VÍTÁNI

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 40 000 Kč
Referenční číslo
7-10-384179-2
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Šance pro absolventy, kteří mají za sebou vzdělání v oboru elektro!

Co kromě minimálně střední školy budeš potřebovat? Angličtinu. Na B1 nebo vyšším levelu.

A to je prakticky vše! Pokud máš chuť se i nadále učit (ovšem teď už v práci a prací) a chceš naskočit do výrobní společnosti na pozici TECHNOLOGA VÝROBY, čti dál, co tě na této pozici bude čekat:

  • Budeš úzce pracovat s oddělením vývoje na nových produktech a jejich uvedení do výroby
  • S tím souvisí tvorba výrobní dokumentace
  • Tvořit budeš i pracovní postupy
  • U těch již vytvořených budeš přemýšlet nad jejich zlepšením, zrychlením, zefektivněním
  • Budeš myslet na kvalitu a bezpečí

Nutno dodat, že nehledáme jen absolventy. Jestli máš za sebou prokazatelné zkušenosti na podobné pozici a chceš se posunout dál nebo výš, jsi pro nás ideálním kandidátem!

Požadavky
  • Máš za sebou alespoň SŠ (s maturitou) v elektro oboru
  • Umíš anglicky na úrovni B1 nebo vyšší
  • Jestli už s sebou táhneš pár zkušeností z výroby, určitě je zužitkuješ
  • Hlavně musíš mít chuť se i nadále učit
  • S tím se váže i proaktivita, kterou také budeš potřebovat
Benefity
  • Roční bonusy
  • Týden dovolené nad rámec ZP
  • Flexibilní pracovní doba
  • Jazykové vzdělávání
  • Firemní mobil i pro soukromé účely
  • Podpora osobního rozvoje