TECHNOLOG - ELEKTRO

Referenční číslo
5-10-386420-1
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jste již zkušený technolog, rádi zlepšujete procesy a postupy? Nebo jste absolvent, který se chce naučit něco nového? Pokud ovládáte práci v AutoCAD nebo jiném 2D SW, pak jste náš člověk. Neváhejte zaslat Váš životopis!

Právě obsazujeme TECHNOLOGA DO ELEKTRA.

Co Vás na pozici čeká?

  • tvorba technologické dokumentace
  • zpracování podkladů pro konstrukci nových přípravků
  • technická podpora při nákupu
  • příprava technologie oprav a výroby
  • spolupráce s ostatními útvary firmy při zavádění nové výroby
Požadavky
  • SŠ nebo VŠ vzdělání elektro-technického směru
  • znalost práce s AutoCAD či jiným 2D SW
  • platná vyhláška č. 50 - §6 nebo §7
  • praxe v oblasti technologické podpory výhodou
  • znalost v oblasti mechanické či elektrické konstrukce výhodou
  • schopnost pracovat v týmu
  • komunikativnost, samostatnost, technické myšlení
Benefity
  • 13. mzda
  • příspěvek na životní a penzijní připojištění
  • benefitní karta
  • příspěvek na stravování
  • placené volno navíc 6 dnů/rok
  • docházkový bonus
  • školkovné 500 Kč/měs.