TECHNOLOG

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
6-10-395205
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Do naší nadnárodní společnosti hledáme šikovného kolegu na pozici TECHNOLOG.

Čeká tě nás zajímavá a různorodá práce, fajn kolektiv a dobré finanční ohodnocení.

Tvojí náplní práce bude:

  • Zodpovídat za zavádění nových strojů a zařízení do výroby
  • Ověřovat nové technologie v souladu s QMS a IMS
  • Spolupracovat s mechanickou a elektrickou údržbou
  • Tvořit podklady pro cenové nabídky dle požadavku obchodníků
  • Zajišťovat zpracování dat přijatých objednávek
  • Zjišťovat vypracování, evidování a aktualizaci veškeré technologické dokumentace
  • Spolupracovat s oddělením zásobování na zajišťování nových dílů
  • Spolupracovat při inventurách výroby a majetku
  • Prosazovat neustálé zlepšování, podílet se na vyhodnocování výsledků v oblasti zvyšování produktivity práce, snižování materiálových nákladů a odpadů
Požadavky
  • SŠ ideálně v technickém oboru
  • Alespoň rok zkušeností v oblasti technologie
  • AJ aktivně slovem i písmem (min. B1)
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Znalost MS Office ( EXCEL)
Benefity
  • Zkrácenou pracovní dobu 7,5 hod. denně
  • 25 dní dovolené + 3 sick days
  • Flexibilní začátek a konec pracovní doby
  • Stravenkový paušál 82 Kč za odpracovanou směnu
  • Příspěvek na volnočasové aktivity 4 000 Kč za rok
  • Příspěvek na životní nebo penzijní pojištění 800 Kč za měsíc
  • Možnost nákupu firemních akcií za velmi výhodných podmínek
  • Odměny za pracovní výročí a při odchodu do penze
  • Firemní jazykové vzdělávání na pracovišti plně hrazené zaměstnavatelem
  • Prostředí mezinárodní firmy, která nabízí možnost rozvíjet se a růst