Technolog

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
8-18-386477
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Do robotizované elektro výroby, hledám vhodného uchzeče na pozici Technologa.

  • Komplexní zajištění technologické způsobilosti svěřených výrob
  • Zajištění přestavby výrobních linek
  • Řízení a vedení přidělených projektů
  • Vytváření pracovních postupů, plánů údržby a jejich zavádění do systému
  • Zajištění procesu systému plánované údržby a preventivních kontrol strojů a zařízení
Požadavky

Požadavky:

  • Technická VŠ nebo SŠ - elektro
  • Německý nebo anglický jazyk - komunikační úroveň
  • PC dovednosti (Windows, Office, SAP)
  • Časová flexibilita - cestování
  • Řidičský průkaz - skupina B, aktivní řidič
Benefity
  • možnost využití FIREMNÍHO MASÉRA
  • práce v čisté automotive výrobě
  • týmové prostředí a prima kolegové
  • 5 týdnů dovolené
  • flexibilní pracovní doba
  • 13. a 14. plat
  • individuální navyšování mezd, na základě hodnocení
  • obědy za 22 – 27 Kč
  • odměny za zlepšovací návrhy vypláceny formou Flexipass
  • příspěvek na dopravu 3,8 Kč/ km
  • příspěvky na penzijní připojištění 800 Kč/ měs.
  • možnost využít podnikovou benefit kartu (ZOO, fitcentra, dětské herny apod.) 1x týdně
  • vzdělávací kurzy
  • firemní akce – volejbalové a nohejbalové turnaje, večírky, florbalové tréninky apod.