TECHNOLOG

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 70 000 Kč
Referenční číslo
9-10-359898
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáme TECHNOLOGA, který se kompletně postará o výrobní sérii produktů. Jste praktik a chcete tvořit technologické postupy, komunikovat s konstruktéry, servisem, zákazníky?

Ozvěte se a probereme podrobnosti.

Hlavními úkoly na pozici TECHNOLOGA budou:

  • zajištění potřeb stávající výroby
  • řešení technologických a procesních postupů
  • řízení nových projektů ve výrobě, jejich implementace do výroby
  • zpracovávání kalkulací
  • optimalizace stávajících procesů
Požadavky
  • technické vzdělání - strojní nebo elektro obor
  • zkušenosti na pozici technologa/industrial engineer
  • zkušenosti s plánováním a nastavováním technologických postupů
  • znalost anglického jazyka - určitě využijete jak s kolegy, tak zákazníky
  • znalost FMEA, 5S, KAIZEN
Benefity
  • 22 dní dovolené
  • vánoční bonus 50 % z měsíční mzdy
  • smlouva na dobu neurčitou
  • měsíční odměny
  • stravenky
  • notebook, telefon