TECHNIK VÝROBY A MONTÁŽE 2 SMĚNY 30000,-kČ

Plný úvazek
Brigáda
Mzda
29 100 - 31 000 Kč
Referenční číslo
12-18-376267
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Firma vyrábějící transformátory hledá člověka na obsluhu linky a montáže do Olomouce.

  • práce není fyzicky náročná
  • stroj ovládáte jednoduše pomocí ovládacího panelu
  • práce vyžaduje selský rozum a ochotu naučit se ovládat linku pomocí tlačítek
  • manipulujete s materiálem pomocí VZV
  • ke stroji navezete jednotlivé směsi dle rozpisu
  • linka všechno sama smísí, zahřeje a směsí se zalévají formy s cívkami
  • pracuje se na 2 smeny ranní/odpolední (víkendy volné)
  • nástup do kmene co nejdříve na HPP-doba neurčitá
Požadavky
  • vyučení nebo SŠ
  • zodpovědnost
  • umět ovládat VZV
  • přiměřený zájem o práci, o to, co dělám a jak to dělám
Benefity

základní mzda 165,-kč/h (po ZD 175,-Kč/h)

odpolední příplatek 12,-Kč/h

docházkový bonus 1000,-Kč/měs.

penzijko 2500,- Kč

stravenkový paušál 75Kč/den

25 dní dovolené

Smlouva na dobu neurčitou