TECHNIK ÚDRŽBY ELEKTRO| TRIANGLE

Lokalita
Obor
Referenční číslo
8-9-370753
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Do oddělení údržby hledáme pracovníka/pracovnici se zaměřením na elektrotechniku. Pokud máte platnou vyhlášku 50§6,7 a s údržbou ve výrobním zařízení máte zkušenosti, tak nám neváhejte zaslat svůj životopis!

ELEKTROTECHNIK bude vykonávat během pracovní doby tyto aktivity:

  • bude zajišťovat elektro technickou podporu ve výrobě
  • bude provádět technické změny na elektro zařízení
  • bude provádět elektro údržbu a opravy technologického vybavení
Požadavky

Pozice TECHNIK ÚDRŽBY ELEKTRO vyžaduje tyto znalosti:

  • dokončené vzdělání SOU/ SŠ elektro technického směru,
  • mít zkušenosti na obdobné pozici ve výrobní společnosti,
  • mít platnou vyhlášku 50§6
  • znalost a orientace v elektro dokumentaci a elektro schématech,
  • znalost elektro hydrauliky výhodou,
  • znalost ABB robotů výhodou (seřizování, údržba, programování),
  • OCHOTU PRACOVAT V NEPŘETRŽITÉM PROVOZE!
Benefity
  • Odborné a jazykové kurzy,
  • Dotované stravné,
  • 20 dní dovolené a až 5 dní osobního volna navíc,
  • Firemní akce,
  • Kafeterie,
  • Možnost napracovat si hodiny,
  • Pružná pracovní doba,
  • Příspěvek na dopravu,
  • Životní pojištění/Penzijní připojištění,