TECHNIK ÚDRŽBY

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 35 000 Kč
Referenční číslo
4-10-386617-1
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáme TECHNIKA ÚDRŽBY pro významnou strojírenskou společnost. Pokud máte praxi na podobné pozici a domluvíte se anglicky, ozvěte se nám!!!

Náplň práce:

  • příprava a plánování krátkodobých, dlouhodobých a preventivních oprav s ohledem na technický stav zařízení, požadavky a priority zařízení s ohledem na výrobní plány
  • řízení a koordinace údržby výrobního a nevýrobního zařízení, budov a infrastruktury
  • příprava návrhů investičních projektů údržby a řízení schválených projektů
  • odpovědnost za stav skladu ND, kontrolu správné evidence a odpis ND, provádění pravidelných inventúr objednávání materiálu pro údržbu
  • sledování vývoje nákladů údržby, práce na efektivním využití rozpočtových nákladů
  • řízení údržby a zajištění legislativních požadavků na vyhrazená technická zařízení
  • dohled na zajištění dodržování všech bezpečnostních, hygienických, požárních opatření a pravidel ochrany životního prostředí ze strany zaměstnanců údržby i externích dodavatelů
  • denní operativní řízení a koordinace údržby podle priorit, dohled nad správnou evidenci a práci v systému zakázek údržby SAP PM
Požadavky
  • SŠ/VŠ strojního zaměření
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • zkušenosti v oblasti údržby
  • uživatelskou znalost MS Office (znalost systému SAP výhodou)
  • systematický přístup k práci, samostatnost, pečlivost
  • dobré organizační schopnosti
  • ŘP sk. B
Benefity
  • 13. plat
  • roční finanční bonusy
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • odměny za senioritu
  • závodní stravování
  • 5 týdnů dovolené