TECHNIK - SEŘIZOVAČ - PLZEŇ !

Plný úvazek
Mzda
28 000 - 35 000 Kč
Referenční číslo
9-10-386646
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jsi zkušený technik -seřizovač a nevadí ti práce na 3 směny (7,5 hodiny)? Chceš pracovat přímo v Plzni ?

Dej nám o sobě vědět! Hledáme SEŘIZOVAČE do moderní, tiché, čisté společnosti.

  • Vaším úkolem bude udržet výrobní linku v chodu po technické stránce, což znamená: změny typu na výrobních linkách, jejich seřízení, diagnostiku závady, výměnu vadných komponentů a odzkoušení správného chodu stroje.

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED

Požadavky
  • Máte vzdělání technického směru, máte praxi v oboru ?
  • Jste spíše provozní údržbář umíte na základě předešlé praxe dobře vyhodnotit situaci a umíte si poradit
  • Máte znalosti mechaniky ve smyslu základních ručních obráběcích procesů (pilování, vrtání, broušení)
  • Jste flexibilní - máte schopnost pracovat ve směnném provozu (typicky tří-směnný
Benefity
  • 13.plat
  • Bonusy/prémie
  • Příspěvek na dovolenou
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Dovolená 5 týdnů
  • Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie,
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, firemní akce