TECHNIK ELEKTRO| MaR| MOST| LOVOSICE

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
40 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
8-9-386547-2
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pohybujete se v elektrotechnice, měření a regulací teprve chvíli? Hledáte zaměstnavatele, který Vám poskytne super školení a doučí Vás, to co ještě neznáte?

Hledáme elektro technika se zaměřením na měření a regulace s možností výkonu práce v Mostě nebo Lovosicích.

Co se od Vás bude očekávat?

  • Základní diagnostika řídicích systémů PLC a DCS
  • Diagnostika polní instrumentace
  • Zajištění servisu řídicích systémů HW/SW typu PLC a DCS
  • Koordinace aktivit a zakázek, řízení projektů (u menších zakázek)
  • Vypracování cenových nabídek, jednání se zákazníky a subdodavateli
  • Asistence při oživení a uvedení řídicích systémů do provozu, nájezd technologií
  • Úprava projektové dokumentace
  • Fakturační činnost spojená se servisními úkony
Požadavky

Co byste měli splňovat?

  • SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru
  • Vyhláška č. 50/1978 Sb. – § 8b (případně § 6 a 4 roky praxe)
  • Koordinační schopnosti
  • Základní znalost programování PLC/SCADA (Siemens), DCS výhodou
  • Znalost průmyslových komunikací (Profibus, Profinet, HART)
  • Znalost čtení elektro a MaR technické dokumentace
  • Celkový přehled v oblasti měřící a regulační techniky
  • Základní znalosti AutoCAD
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • AJ nebo NJ výhodou
  • roční výkonové prémie (Vánoční prémie) – 100% jednoho měsíčního platu
  • každoroční navyšování mezd
  • 25 dní dovolené
  • Pružná pracovní doba
  • příspěvek zaměstnavatele na stravování
  • příspěvek zaměstnavatele na životní investiční připojištění
  • notebook, případně mobilní telefon
  • sleva na služby poskytované mobilním operátorem i pro rodinné příslušníky
  • poukázky Ticket Multi
  • věrnostní odměny
  • náhradní volno za přesčasy nebo jejich proplacení
  • dárkové poukázky
  • bonusy za doporučení nového zaměstnance
  • program školení – soft/hard skills; online vzdělávání
  • příležitost pracovat na projektech v zahraničí
  • profesní a kariérní růst
  • jazykové kurzy
  • občerstvení na pracovišti
  • akce pro zaměstnance (vánoční večírek, teambuilding apod.)
  • přátelský a mladý kolektiv