Technik E&I údržby

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
35 000 - 47 000 Kč
Referenční číslo
8-9-370826
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte elektrotechnické vzdělaní a domluvíte se anglicky? Hledáme Technika elektroúdržby do firmy se sídlem na Litoměřicku. Vhodné i pro absolventy.

Pracovní náplň

Na denní bázi zajišťovat bezpečnou a ekonomickou realizaci údržby a oprav v souladu s technickými standardy společnosti

Dohlížení nad prováděním inspekčních pochůzek, kontrol, revizí

Příprava detailních plánů realizace prací centrální údržby a externích dodavatelů v souladu s plněním plánů výroby

Zajištění dostupnosti všech potřebných dílů pro realizaci plánovaných činností

Spolupráce s odd. nákupu, technické poptávání dílů a nakupovaných služeb

Koordinace a kontrola kvality údržbových činností a oprav, vedení záznamů o zjištěných skutečnostech

Aktivní účast na projektu rozvoje preventivní údržby apod.

Řízení odstávkových prací

Příprava revizních a kalibračních plánů a hlídání termínů expirace

Kontrola čerpání rozpočtu

Příprava podkladů pro nové investiční projekty

Požadavky

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

SŠ/VŠ vzdělání elektrotechnického směru

Pozice vhodná i pro absolventy, rádi Tě vše naučíme

Anglický jazyk na komunikativní úrovni

Práce pod tlakem

Technické myšlení, flexibilita

Ochota učit se

Schopnost práce v týmu

Samostatné rozhodování

Aktivní přístup k práci

Benefity
  • odměny a bonusy
  • 5 týdnů dovolené
  • dotované stravování
  • příspěvek na dopravu
  • příspěvek na rekreaci
  • příspěvek na penzijní/ životní pojištění
  • sick day
  • NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK a v případě potřeby i příspěvek na relokaci
  • zvýhodněné půjčky zaměstnanců
  • zdravotní péče - očkování