TECHNIK AUTOMATIZACE | SW| HW | Elektro

Obor
Referenční číslo
8-9-383949-1
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro našeho významného klienta, společnost zabývající se výrobou a prodejem komponentů pro automotiv průmysl, hledáme vhodného kandidáta/ku s elektro vzděláním na pozici TECHNIK AUTOMATIZACE.

Náplň práce:

  • opravy poruch, úpravy a zálohy projektů dle požadavků výroby
  • drobné opravy HW, správa HW a SW automatizační techniky
  • údržba, opravy strojů a preventivní kontroly
  • diagnostika a odstraňování závad
Požadavky

ZNALOSTI A DOVEDNOSTI ÚSPEŠNÉHO KANDIDÁTA:

  • Min. SOU technického směru
  • Vyhláška 50/Sb.78 min. § 6
  • Znalost norem a čtení výkresové dokumentace
  • Zkušenosti s pneumatickými a hydraulickými systémy
  • Manuální zručnost, pečlivost, samostatnost
  • Požadavek na znalosti práce s HW a SW viz popis
  • Práce v nepřetržitém provozu
  • Praxe ve výrobní společnosti výhodou
Benefity
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • příspěvek na relokaci / pomoc s hledáním bydlením v regionu !
  • věrnostní bonusy
  • další vzdělávání
  • možné školení v zahraničí
  • bezplatné kurzy AJ