TECHNICKÝ MANAŽER l PRAHA l 120 000 Kč

Plný úvazek
Mzda
80 000 - 120 000 Kč
Referenční číslo
2-5-396412-1
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro našeho významného klienta v Praze hledáme nového kolegu na pozici:

TECHNICKÉHO MANAŽERA

Co Vás bude na pozici čekat?

  • Koordinace činností v technické oblasti portfolia
  • Zpracovávání plánů rekonstrukcí a technických úprav
  • Vedení technických jednání
  • Přejímání dokončených stavebních výkonů
  • Kontrola stavebních prací a materiálových dodávek
  • Zajištění aktuálnosti a přesnosti finančních záznamů
  • Příprava rozpočtu všech technických aspektů projektu
  • Stanovení priorit, zmírnění rizik a problémů projektu
  • Příprava a řešení reklamačního řízení investora
  • Koordinace implementace ESG strategie na nemovitostním portfoliu
Požadavky
  • Minimálně 3 roky praxe na obdobné pozici
  • Schopnost rychle se učit a umět si určit priority
  • Analytický, flexibilní a ambiciózní přístup
  • Kreativní řešení a koncepční uvažování
  • Silné komunikační dovednosti
  • Angličtina na komunikativní úrovni slovem i písmem
  • Pokročilá znalost práce s programem MS Office
  • Zájmem o realitní trh i svět investic
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • 4 sick days
  • Občasná práce z domova
  • Stravenkový paušál
  • Multisport karta
  • Teambuildingy