Technická podpora ředitele závodu se znalostí NJ nebo AJ!

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 40 000 Kč
Referenční číslo
9-18-359198
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jsi absolvent SŠ nebo VŠ strojní a rád by jsi získal praxi v perspektivní strojírenské společnosti? Zároveň se dokážeš bez problémů domluvit německým nebo anglickým jazykem?

Hledáme i zkušené kandidáty např. z pozice technolog, lean specialista, apod.

Budete pravou rukou vedoucího výroby a podílet se na zavádění různých projektů do výroby. Budete mít možnost se dostat k technicky zajímavým projektům - v oblasti strojního vybavení, údržby,...

Zabývat se budete také optimalizací ve výrobě.

Pokud jste se zde "našli" - odpovězte na inzerát a zařadíme Vás do výběrového řízení.

Požadavky
  • min. SŠ - technického zaměření
  • Praxe alespoň 1 rok na obdobné pozici
  • Pokročilá znalost německého případně anglického jazyka
  • Zkušenost z výrobního podniku
  • Pokročilá práce s MS Office
  • Vhodné také pro absolventy
Benefity
  • Finanční bonusy
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky/příspěvek na stravování