TALENT SOURCER, part-time, 200 Kč/h

Druh pozice
Brigáda
Mzda
200 Kč
Referenční číslo
13-14-382357
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenost z pozice Talent Sourcera/Researchera?

Zvládnete pracovat alespoň 20h/týdně?

Hovoříte anglicky na pokročilé úrovni?

Pokud ano, budeme se těšit na Vaše CV, jelikož právě obsazujeme pozici TALENT SOURCER, part-time v interním HR oddělení mezinárodní společnosti.

Vaším úkolem bude:

  • Aktivní vyhledávání a oslovování kandidátů na obchodní a marketingové pozice
  • Využívání sociálních sítí, pracovních portálů a dalších online nástrojů pro vyhledávání těch správných lidí
  • Komunikace s hiring managery
  • Inzerce
  • Selekce CV a prescreening kandidátů
  • Telefonická a e-mailová komunikace s kandidáty
  • Organizace pohovorů
  • Aktualizace databáze
  • Podpora náborového týmu a další související činnosti
  • Spolupráce na Employer Branding aktivitách a projektech

Mzda: 200 Kč/h (dle zkušeností)

Smlouva na dobu určitou půl roku s možností dalšího prodloužení.

Docházka min. 20h/týdně, flexibilní.

Lokalita: Praha 7 - Holešovice

Nástup: Ihned

Požadavky
  • Nutná zkušenost na obdobné pozici
  • AJ na dobré úrovni
  • Dobrá orientace na soc. sítích, pracovních portálech
  • Komunikační a organizační schopnosti
Benefity
  • Roční bonus
  • Dovolená 5 týdnů
  • Flexibilní pracovní dobu, možnost i Home office (po dobu Covid pandemie plný home-office)
  • Stravenkový paušál
  • Sickdays
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Plně hrazené skupinové životní pojištění
  • Speciální lékařská péče pro zaměstnance
  • Propracovaný systém vzdělávání
  • Příjemné pracovní prostředí v nových kancelářích