SW DEVELOPER | SENSORIKA A KYBERNETIKA

Plný úvazek
Mzda
80 000 - 130 000 Kč
Referenční číslo
2-16-391938-4
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pojď pracovat pro předního světového výrobce senzorů. Zajímá Tě oblast automatizace, strojové vidění a programování? Paráda!

Do menšího týmu nadšenců ve zmíněných oblastech hledáme kolegu, který se nebojí programovat a má velký zájem o daný obor. Pokud k tomu máš zkušenosti s PLC, tak tím lépe.

Co tě na pozici čeká:

  • Optimalizace systémů strojového vidění
  • Vývoj aplikací pro průmyslové kamery z oblasti kontroly kvality
  • Optimalizace a revize kódu
  • Vývoj aplikací
Požadavky
  • SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru
  • AJ na komunikativní úrovni
  • Řidičský průkaz sk.B
  • Předchozí zkušenost s SW vývojem
  • Znalost programovacích jazyků (C#, .NET, LUA, Python atd.) jsou velkou výhodou
  • Zkušenosti v oblasti elektrotechniky/automatizace a znalosti z oblasti PLC jsou výhodou
  • Pracovitost, svědomitost, samostatnost a vytrvalost
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • Služební automobil i pro soukromé účely (Octavia, po roce vyšší modely)
  • Prémie v polovině a na konci roku (nastavuje se individuálně)
  • Příspěvky na stravování
  • Pružná pracovní doba
  • Mobilní telefon a notebook
  • Možnost dalšího vzdělávání